3. místo v celorepublikovém finále WocaBee šampionátu!

Gratulujeme Skupině 1 z 9.A (9. třídy jsou při výuce angličtiny rozděleny na dvě skupiny) k velkému úspěchu, kterého dosáhla ve WocaBee šampionátu v učení slovíček v cizích jazycích.

Deváťáci nejprve obsadili 2. místo v okresním kole, poté zvítězili v krajském kole a nyní obsadili v celorepublikovém finále 3. místo! Do soutěže se zapojilo 2 777 tříd.

Naše deváťáky nyní čeká start v mezinárodním finále, do kterého se kvalifikovaly tři nejlepší třídy z České republiky, Slovenska, Španělska, Polska, Maďarska, Rakouska, Německa, Chorvatska a Francie.

Žáci také pro školu získali příspěvek na modernizaci školy v hodnotě 25 000 Kč (15 000 Kč tvoří licence WocaBee a dále získali šek v hodnotě 10 000 Kč na modernizaci školy).

Deváťákům gratulujeme k dalšímu úspěchu a držíme palce v mezinárodním finále!

Do celorepublikového finále se podařilo ze 3. místa v krajském kole postoupit také třídě 8.A, která obsadila 35. místo. Rovněž osmákům gratulujeme k úspěchu v této soutěži.

Těší nás, že se žáci naší školy díky zapojení do WocaBee šampionátu učí cizí jazyk hravou a zábavnou formou, zároveň dosahují velkých pokroků – ať už jde o rozsah slovní zásoby nebo výslovnost. Na WocaBee rovněž oceňujeme dobrovolnost a možnost individualizace výuky – žáci sami rozhodují, jaká slovíčka budou trénovat, postupují vlastním tempem a sami si určují, jak intenzivně budou cizí jazyk pomocí této aplikace trénovat.

PS. Na fotce nám chybí Lucka. :)

Mgr. Michal Přibyl | 27.11.2023 v 16:51