Hlavní menu

Vyhledávání

 

Kalendář akcí

Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
28 29
30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12
13
14
15
16 17
18
19
20
21 22 23 24
  • Drakiáda 24.11.2019 od 14:00
    Louka za statkem
25 26 27
28
29 30 1

« Předchozí měsíc listopad 2019 Další měsíc »

Podporují nás

Lumius AVEPO SECA Lesy ČR Město Borohrádek Stříž

Kroužky

ROZVRH KROUŽKŮ 2019/2020 

 

Pondělí         

                  14:00 – 15:30 – paličkování (učebna 1.třídy)

                  16:00 – 17:00 – mažoretky (tělocvična)

                  18:00 – 19:00 – zdravotní tělovýchova, ASPV (tělocvična)

                  19:00 – 20:00 – aerobik, ženy, dorostenky, ASPV (tělocvična)

Úterý            

                  12:30 – 15:45 – keramika (suterén)

                  15:00 – 16:00 – rybářský kroužek, liché týdny, poprvé 8. 10. 2019 (učebna Př) 

                  15:00 – 16:00  – pohybové hry, 1. – 4. ročník, ASPV (tělocvična)                 

                  16:00 – 17:00 – zdravotní tělovýchova, ASPV (tělocvična) 

                  18:30 – 19:30 – jóga, strečink, ASPV (tělocvična) 

Středa           

                  12:15 – 16:45 – ZUŠ (učebna 7.B) 

                  13:40 – 16:05 – ZUŠ (učebna 7.A)

                  13:55 – 14:40 – hra na kytaru (učebna 5.A)

                  14:00 – 15:00 – klub komunikace v angličtině, (učebna Aj)

                  14:00 – 15:00 – stolní tenis (aula)

                  16:00 – 17:00 – cvičení rodičů a dětí, ASPV (tělocvična)

                  18:00 – 19:30 – volejbal, ASPV (tělocvična)  

  Čtvrtek   

                  12:50 – 15:15 – ZUŠ (učebna 7.B) 

                  13:45 – 15:15 – dívčí klub (suterén, cvičná kuchyňka)

                  14:00 – 15:00 – gymnastika a parkour (tělocvična)

                  16:00 – 17:00 – mažoretky (tělocvična) 

                  18:00 – 19:00 – zdravotní tělovýchova, ASPV (tělocvična)

                  19:00 – 20:00 – fitness dance, ASPV (tělocvična) 

Pátek

                  14:00 – 16:00 – párová akrobacie (tělocvična)