Hlavní menu

Vyhledávání

 

Kalendář akcí

Kalendář akcí
POÚTSTČTSONE
28 29
30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12
13
14
15
16 17
18
19
20
21 22 23 24
  • Drakiáda 24.11.2019 od 14:00
    Louka za statkem
25 26 27
28
29 30 1

« Předchozí měsíc listopad 2019 Další měsíc »

Podporují nás

Lumius AVEPO SECA Lesy ČR Město Borohrádek Stříž

Zaměstnanci

Pedagogičtí pracovníci: 

  • Mgr. Bartošová Eva -  německý jazyk, výtvarná výchova
  • Mgr. Bc. Bastlová Michaela - třídní 6.B, český jazyk, informatika, etika
  • Mgr. Bláhová Eva - třídní 1.třídy
  • Mgr. Bónová Nikola - třídní 8.A, přírodopis, chemie, výchova ke zdraví
  • Bozetická Darja - asistentka pedagoga, 7.B
  • Mgr. Danielová Zdeňka - zástupkyně ředitelky, český jazyk      
  • Mgr. Davidová Ivana - třídní 6.A, matematika, fyzika, vlastivěda 
  • Mgr. Hellerová Lenka - český jazyk, dějepis, výtvarná výchova          
  • Mgr. Horynová Hana - třídní 2.třídy 
  • Mgr. Chlandová Jana - třídní 3.třídy       
  • Jedličková Iva - vychovatelka ŠD
  • Mgr. Joska David  - informatika 
  • Kočí Lucie - asistentka pedagoga, 7.B
  • Mgr. Koudelka Miroslav - třídní 7.B, matematika, fyzika, práce na počítači, výtvarná výchova
  • Michalíčková Jana - asistentka pedagoga, 3.třída
  • Mgr. Motyčková Radka - třídní 8.B, matematika, práce na počítači, tělesná výchova, předmět speciální pedagogické péče, výchovná poradkyně 
  • Nekvindová Lenka - asistentka pedagoga, 8.B
  • Mgr. Jan Pichl - třídní 5.B, hudební výchova, tělesná výchova, praktické činnosti, ekologie
  • Mgr. Přibyl Michal - třídní 9.A, anglický jazyk, informatika
  • Mgr. Přibylová Iva - ředitelka školy - anglický jazyk, dějepis 
  • Rückerová Martina - asistentka pedagoga, 7.A
  • Řeháčková Barbora - anglický jazyk, hudební výchova, přírodověda, praktické činnosti, práce na počítači (studující Pedagogickou  fakultu Univerzity Hradec Králové)         
  • Mgr. Řezníčková Jindřiška - třídní 4. třídy 
  • Bc. Seidl Petr - asistent pedagoga, 8.A   
  • Bc. Sitka Ondřej - třídní 7.A, tělesná výchova, občanská výchova (studující Fakultu tělovýchovy a sportu Karlovy univerzity)
  • Spilková Martina - vychovatelka ŠD
  • Svatošová Šárka - asistentka pedagoga, 5.B  
  • Škopová Jana - asistentka pedagoga, 6.B
  • Mgr. Tulka Eduard - zeměpis, ruský jazyk, fyzika, praktické činnosti, přírodopis, tělesná výchova
  • Vavrušková Nikola - asistentka pedagoga, 6.A                 
  • Mgr. Vích Jan - třídní 5.A, hudební výchova     
  • Mgr. Vošlajerová Jaroslava - třídní 9.B - občanská výchova, dějepis, ruský jazyk, metodička prevence     

Ostatní pracovníci:

  • Beránková Miroslava - ekonomka a účetní školy
  • Hendrychová Eva - uklízečka   
  • Kučerová Dagmar - vedoucí školní jídelny 
  • Matoušová Jaroslava - kuchařka
  • Mgr. Jana Mervartová - pověřenec pro ochranu osobních údajů 
  • Hemelíková Radka - pomocná kuchařka              
  • Provazníková Lidmila - uklízečka                  
  • Tesárek Jaroslav - školník
  • Zábranský Miroslav -školník 
  • Zaňková Jaroslava - uklízečka  
  • Zoubková Hana - hlavní kuchařka

Rada zaměstnanců

  • Mgr. Danielová Zdeňka
  • Mgr. Řezníčková Jindřiška
  • Mgr. Joska David