Zaměstnanci

Pedagogičtí pracovníci: 

  • Mgr. Bartošová Eva -  německý jazyk, výtvarná výchova
  • Mgr. Bc. Bastlová Michaela - třídní 9.B, český jazyk, etika
  • Mgr. Bláhová Eva - třídní 1.třídy
  • Mgr. Bónová Nikola - třídní 7.A, přírodopis, chemie, výchova ke zdraví, ekologie
  • Brandejsová Iva - asistentka pedagoga, 1. třída
  • Bozetická Darja - asistentka pedagoga, 6.B     
  • Mgr. Davidová Ivana - třídní 9.A, matematika, fyzika
  • Mgr. Hellerová Lenka - třídní 8.A, český jazyk, dějepis          
  • Mgr. Horynová Hana - třídní 2.třídy 
  • Mgr. Chlandová Jana - třídní 3.třídy       
  • Jedličková Iva - vychovatelka ŠD
  • Mgr. Joska David  - informatika 
  • Kačenová Lucie - asistentka pedagoga, 9.B
  • Mgr. Koudelka Miroslav - matematika, fyzika, informatika, výtvarná výchova
  • Kučerová Jana - asistentka pedagoga, 7.B
  • Michalíčková Jana - asistentka pedagoga, 4. třída  
  • Ing. Mládková Ivana - asistentka pedagoga, 7.A, vychovatelka školní družiny
  • Mgr. Motyčková Radka - třídní 7.B, matematika, tělesná výchova, předmět speciální pedagogické péče, výchovná poradkyně 
  • Nekvindová Lenka - asistentka pedagoga, 8.A
  • Mgr. Patajová Aneta - dějepis, výtvarná výchova, občanská výchova
  • Mgr. Jan Pichl - hudební výchova, tělesná výchova, přírodopis, praktické činnosti
  • Mgr. Přibyl Michal - třídní 6.A, anglický jazyk,práce na počítači, praktické činnosti
  • Mgr. Přibylová Iva - ředitelka školy - anglický jazyk, dějepis 
  • Rückerová Martina - asistentka pedagoga, 6.A     
  • Mgr. Řeháčková Barbora - třídní 5. třídy  
  • Mgr. Řezníčková Jindřiška - zástupkyně ředitelky školy, český jazyk, matematika, 1. stupeň
  • Bc. Seidl Petr - asistent pedagoga, 8.B   
  • Bc. Spilková Martina - vychovatelka ŠD, anglický jazyk, tělesná výchova
  • Stejskalová Markéta - asistentka pedagoga, 3. třída
  • Špačková Monika, DiS. - asistentka pedagoga, 9.A
  • Štěpánová Vladimíra - asistentka pedagoga, 5. třída
  • Mgr. Tulka Eduard - zeměpis, ruský jazyk, praktické činnosti, přírodopis              
  • Mgr. Vích Jan - třídní 4. třídy, hudební výchova     
  • Mgr. Vošlajerová Jaroslava - třídní 8.B - občanská výchova, dějepis, ruský jazyk, praktické činnosti metodička prevence     

Ostatní pracovníci:

  • Beránková Miroslava - ekonomka a účetní školy
  • Hemelíková Radka - pomocná kuchařka 
  • Hendrychová Eva - uklízečka   
  • Janečková Danuše - spisový a administrativní pracovník
  • Kučerová Dagmar - vedoucí školní jídelny 
  • Matoušová Jaroslava - kuchařka
  • Mgr. Jana Mervartová - pověřenec pro ochranu osobních údajů 
  • Pírko Karel - školník
  • Poláčková Jitka - pomocný pracovník             
  • Provazníková Lidmila - uklízečka                  
  • Zábranský Miroslav - školník 
  • Zaňková Jaroslava - uklízečka  
  • Zoubková Hana - hlavní kuchařka