WocaBee

Další ročník jazykové soutěže

Naše škola se zapojila do pátého ročníku inovativní soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát.
Soutěží se v jednoduché online aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee.

Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem. V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kritériem je počet bodů získaných procvičováním slovíček. Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí.

Každá třída soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují opravdu všichni.
Aplikace navíc pracuje s každým individuálně za pomoci umělé inteligence a žáci si ji mohou spustit na mobilu, tabletu či počítači.

Žáci aktuálně soutěží v okresním kole šampionátu. Okresní kolo končí v pátek 27.10.2023 o půlnoci. Je třeba, aby třída jako „tým“ nahrála co nejvíce WocaPoints bodů.

Výsledky budou zveřejněny 30.10.2023 ve 12:00. Tři nejlepší třídy z každého okresu postoupí do krajského kola, ve kterém budou dále hrát o celkem 150 000 Kč na modernizaci školy a o další ceny.

Tou nejdůležitější výhrou však bude zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité.

Jsme velmi rádi, že i na naší škole učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který přináší žákům skutečné výsledky:-)

Mgr. Iva Přibylová | 25.10.2023 v 14:03