Vybráno ze vzkazovníku

Přání, myšlenky, poděkování, sdělení,... k současné situaci, pokračování

Vybráno ze vzkazovníku našich žáků

Bez jazykové úpravy

Ahoj, karanténu zvládám skvěle, jen jsem naštvaná, že máme jen jedno kolo přijímaček. Proto se učím, jak jen to jde a doufám, že se dostanu na školu, kam chci. Rohlíky jsme doma už pekli, dokonce i chleba a moc se nám poved.

Krista

No tak já už asi 14 dní ležím, protože jsem nemocná opět, ale už se z toho docela léčím, jinak doma pomáhám a snažím se víc věnovat učení, protože nevím, co celou tu dobu doma dělat a ven jdu jen když rodiče potřebují pomoct takže tak.

Veruna

Už ,aby jsme byli všichni spolu.

Maty

I když bych měla být doma tak nejsem, tyhle prázdniny jsem se rozhodla naplnit hlavně sportem, můj den vypadá tak že si rozdělím úkoly na nějakou určitou hodinu (například od 13-15 mám úkoly) a zbytek dne si ráda zaběhám, vytáhnu kolečkové brusle a za dva týdny mám 50km ujetých) což mě žene čím dál víc za snem. Vzhledem k tomu že moje druhé JÁ, je sport. :) Určitě taky sportuj, neděláš to pro ostatní ale pro sebe, dokonce je to i zábava.

Kristýna

Mgr. Iva Přibylová | 09.04.2020 v 09:08