Vybráno ze vzkazovníku

Přání, myšlenky, poděkování, sdělení,... k současné situaci, pokračování

Vybráno ze vzkazovníku našich žáků

Bez jazykové úpravy

Nejdříve bych chtěla poděkovat všem záchranářům, policistům, hasičům, lékařům, sestrám a lékárníkům, protože vím jak to v posledních dnech mají těžké. Někteří z nich nemají potřebné roušky a respirátory a přesto se snaží pomáhat ostatním. Velké dík patří lidem kteří šijí roušky, nakupují seniorům nebo vaří pro policii, hasiče a záchranáře. A nakonec děkuji všem ohleduplným občanům, kteří dodržují karanténu a nosí roušky. Vím že pro některé to není zrovna jednoduché. Spolu to zvládnem.

Denisa

Zvládneme to! Tato situace je dost těžká, a proto se snažme nepodléhat špatným psychickým náladám. Buďme zodpovědní, vstřícní a trpěliví a věřme, že BUDE LÍP. #nosterousky

Valentýna

Jsem rád že nám učitelé posílají úkoly, protože bez nich bych se doma zbláznil. Radši bych teda chodil do školy tam je zábava oproti doma sám bez kamarádů. A chtěl bych poděkovat učitelům, kteří nám vždy pomůžou přes internet, i když to posíláme určitě déle než do dvou hodin.

Děkuju Ondra

Mgr. Iva Přibylová | 30.03.2020 v 12:25