Ukončení prvního pololetí

Blíží se konec prvního pololetí.

MŠMT stanovuje den 28. 1. 2021 jako ukončení prvního pololetí školního roku 2020/2021.

Pro vysvědčení si tento den mohou přijít pouze žáci 1. a 2. ročníku.

Na základě opatření MŠMT se předání listinné podoby vysvědčení anebo výpisu odkládá na dobu, kdy budou školy pro příslušné žáky přístupné pro prezenční docházku, a to nejpozději do tří dnů od jejich návratu do školy.

Hodnocení prospěchu je v obvyklé sumativní podobě (hodnocení známkou), měli jsme dostatečné množství podkladů. Pouze ve výjimečných případech vyučující odložili klasifikaci.

Návod, jak se v Bakalářích zorientovat a jak najít pololetní hodnocení, najdete zde.

Čekáme na rozhodnutí ministerstva zdravotnictví o případném návratu dalších žáků do škol, o eventuálních nových opatřeních vás budeme informovat.

Mgr. Iva Přibylová | 27.01.2021 v 18:00