« Předchozí měsíc březen 2024 Další měsíc »

Soutěž o nejlepší školu a nejlepšího učitele

Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové vyhlásila soutěž o nejlepší školu a nejlepšího učitele.

V této soutěži mohou přátelé škol a učitelské profese vyjádřit sympatie ke své oblíbené škole a k populárnímu učiteli. Smyslem soutěže je ocenit tu školu a toho pedagoga, kteří svou činností dokázali získat nejvíce příznivců.

Škola a učitel s největším počtem sympatizantů budou odměněni, v případě školy částkou 20 000 Kč, pedagog pak získá 5 000 Kč. Slavnostní vyhlášení výsledků a ocenění vítězů proběhne v rámci tzv. Pedagogických dnů pořádaných Pedagogickou fakultou UHK ve středu 27. března 2013.

Za svou oblíbenou školu a učitele může hlasovat kdokoliv (učitelé ze školy, žáci, rodiče, prarodiče, přátelé školy apod.), a to elektronicky a korespondenčně. Hlasování probíhá od 24. 1. 2013 do 17. 3. 2013 v obou kategoriích prostřednictvím elektronického formuláře nebo dostupného na adrese Mgr. Markéta Klimentová, Pedagogická fakulta, Univerzita Hradec Králové, Rokitanského 62, Hradec Králové 3, 500 03. Hlasovat lze pouze jednou. Další informace o soutěži zde.

Informace pro vyplnění formuláře:

Název školy: ZŠ TGM Borohrádek

Adresa: T. G. Masaryka 396

Proč hlasovat právě pro naši školu?

ZŠ TGM Borohrádek  je jedinou školou v rychnovském okrese, která byla jmenována fakultním pracovištěm Pedagogické fakulty UHK.

Díky úspěšnému získávání finanční podpory na různé projekty mohou žáci a učitelé využívat moderní vybavení - pět interaktivních tabulí, interaktivní učebnice, projektory, vizualizér, kvalitní počítačové stanice s webkamerami a sluchátky.

V rámci projektu Comenius spolupracujeme se školami ve Španělsku, Turecku a Polsku. Naše škola organizuje mezinárodní projekt Crossing borders via videos, ve kterém jsou našimi partnery školy z deseti zemí Evropy. Více než deset let spolupracujeme se školou v polských Cieplowodách. V průběhu několika posledních let ZŠ TGM Borohrádek spolupracovala s téměř třiceti školami z různých zemí Evropy.

Od září 2010 na naší škole působí redakční tým Školní televize, která tvoří reportáže o životě školy a města, spolupracuje s Českou televizí a účastní se různých soutěží.

Na škole pracuje sehraný pedagogický sbor vytvářející příjemné a přátelské prostředí a připravující rozmanité školní akce.

Nabízíme bohatou zájmovou činnost.

Jsme přesvědčeni, že se máme čím chlubit a že si váš hlas zasloužíme. :)

Chcete-li se více seznámit s naší školou, můžete zhlédnout video ZŠ TGM Borohrádek se představuje či navštívit sekci Média a my.

Mgr. Iva Přibylová | 12.03.2013 v 11:15