Školní rok 2023/2024 slavnostně zahájen

Zaplněná aula školy i ochoz v prvním patře

Dnes jsme za přítomnosti pana starosty slavnostně zahájili školní rok 2023/2024.

Přivítali jsme 17 prvňáčků, na které čekala kytička a dárky od pana starosty a od Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Kromě prvňáčků jsme  přivítali 22 dalších nových žáků. Ve 13 třídách je dohromady 137 dívek a 128 chlapců.

V nastupujícím roce se můžeme těšit na výlety, exkurze, různé soutěže, veřejnost před podzimními prázdninami pozveme do "strašidelného" lesa, 21. 12. 2023 na vánoční akademii či na jaře na den otevřených dveří Na konci školního roku nebudou chybět sportovní dny a "strašidelný" les se změní v pohádkový".

Školní rok bude také ve znamení mezinárodní spolupráce - až do roku 2027 jsme získali akreditaci Erasmus+. Vedle spolupráce pomocí moderních technologií nás čekají i osobní kontakty. Na jaře pozveme do Borohrádku španělské partnery a poté se do Španělska se vypravíme i my. Těšíme se:-)

Ať je nový školní rok úspěšný a pohodový:-)

Iva Přibylová

Mgr. Iva Přibylová | 04.09.2023 v 15:50