(Ne)bezpečně na internetu

Pozvánka pro rodiče

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na přednášku (Ne)bezpečně na internetu, kterou pro Vás připravila naše škola ve spolupráci s městem Borohrádek.

Cílem přednášky je pomoci rodičům porozumět tomu, jaká rizika hrozí dětem na internetu a jak předcházet problémům. Řeč bude např. o kyberšikaně, sdílení osobních dat a fotografií, závislostním chování, rizicích sociálních sítí, nejpoužívanějších aplikacích, vlivu nadužívání technologií na zdraví dětí a samozřejmě o tom, jak s dětmi na toto téma hovořit a jaká technická opatření mohou rodiče snadno využít.

Přednáška se koná v úterý 24. 5. od 17:00 v městském kině. Předpokládaný konec je do 19:30. Vzhledem k obsahu je přednáška určena pouze rodičům (pro děti je připraven věkově přizpůsobený program ve škole).

Vstup zdarma.

Prezentují učitelé Michal Přibyl a Ondřej Sitka, kteří se této problematice několik let věnují.

Těšíme se na Vaši účast.

Plakátek