Muzikál Dvanáct měsíčků

Nacvičený muzikál v podání našich žáků měl premiéru 21. června 2019 v městském kině.

Žáci 4. až 7. ročníku pod vedením pana učitele Pichla a za vydatné pomoci paní asistentky Rückerové nacvičili muzikál Dvanáct měsíčků autorů Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

Dopoledne sehráli dvě vystoupení pro žáky prvního stupně a jedno představení pro děti z mateřské školy, odpolední představení bylo určeno pro veřejnost.

Diváci obdivovali nejenom pěvecké umění, ale i herecké výkony, nádherné kulisy a originální nápady (oheň = ventilátor, červená blikačka na kolo a krepák:-)).

V hlavních rolích vystupovala Šárka Martincová jako Maruška, Eliška Martincová jako Holena, Natálie Morávková jako matka a úlohu ženicha vtipně sehrál a zazpíval Pavel Lukašík.

Hudební pohádkový příběh doplňoval dívčí sbor a samozřejmě nechyběli ani "strýčkové zlatí" (zpívala Maruška) = "usmolení staří dědci" (zpívala Holena), tedy měsíčci.

Děkuji všem vystupujícím a samozřejmě panu učiteli a paní asistentce za čas věnovaný přípravě představení, které se jim opravdu vydařilo!!! Ještě jednou velká pochvala, byli jste skvělí!!!

Mgr. Iva Přibylová | 21.06.2019 v 18:20