Hravé odpoledne s předškoláky

Dne 16. března 2022 jsme u nás přivítali předškolní děti s rodiči.

Děti i rodiče se mohli seznámit s prostředím naší školy a s vyučujícími.

Ve školní družině byly připravené perníčky, které si děti ozdobily dle své fantazie.
Ve vedlejší učebně následoval hudební úkol - předškoláci si zazpívali s kytarou, vyzkoušeli si rytmický doprovod s různými chrastítky, a dokonce otestovali plastové perkusní nástroje, tzv. boomwhackers!
A co následovalo? Pokusy! Děti viděly sopku začínající chrlit lávu, gumovou rukavici, která se sama nafoukne, a obyčejné slepičí vajíčko, z něhož se stane gumový míček.
Budoucí školáci si zahráli i pexeso, a to na dotykovém panelu v naší nové multifunkční učebně.
Závěr programu patřil sportu - děti plnily úkoly při hře s padákem a proběhly se po "opičí" dráze v tělocvičně.
Během celého programu si také děti mohly nechat malovat na obličej.
Věříme, že ze školy pak odcházeli spokojení spidermeni, tygři, kočičky či motýli. Každý předškolák si také odnášel papírovou aktovku.

Děkujeme za návštěvu, těšíme se na nové žáčky:-)

Brzy u zápisu na viděnou:-)

Mgr. Iva Přibylová | 17.03.2022 v 19:09