« Předchozí měsíc březen 2024 Další měsíc »

20. ročník Zlatého slavíka

Dne 17. dubna 2019 se uskutečnil další ročník Zlatého slavíka, a to formou pěvecké přehlídky, které dne 11. dubna předcházela pěvecká soutěž probíhající ve třech kategoriích.

Výsledky 1. kategorie (1. – 2.třída)

1.místo – Alexandr Halásek, 1. třída

2.místo – Elen Piatnicová, 2.třída

3. místo – Judita Gregorová, 2.třída

Výsledky 2. kategorie (3. – 4.třída)

1. místo – Eliška Slivková, 3.třída

2.místo – Sofie Kubcová, 3.třída

3.místo – Karin Enžlová, 4.A

Výsledky 3. kategorie (5. – 9.třída)

1.místo – Eliška Martincová, 7.B

2.místo – Zuzana Janečková, 5.třída

3.místo – Miriam Šarlota Egerová, Adéla Hůjová, 6.B

Gratulujeme!!!

Pěvecká přehlídka se konala v aule školy za přítomnosti všech žáků a vyučujících. V aule je nově nainstalován dataprojektor, a tak úvod patřil premiérovému promítání, pro které jsme vybrali video z letošního projektového dne.

Přehlídkou provázela paní učitelka Zachariášová – ta byla v historii soutěže zatím nejčastější moderátorkou. Během připomenutí předchozích ročníků Zlatého slavíka mohli diváci sledovat archivní fotografie promítané nad logo školy.

Program byl tvořen sborovými vystoupeními většiny tříd a vystoupeními oceněných jednotlivců a jedné dvojice. Všichni vystupující si zaslouží obdiv za odvahu vystoupit před celou školou. Eliška Martincová si navíc zaslouží obdiv za nejen zvládnutý zpěv, ale i za vlastní kytarový doprovod skladby Síla starých vín.

Závěrečnou tečku za pěveckými vystoupeními obstarali ve spolupráci s pány učiteli kluci a děvčata z 9.B, a to svojí interpretací písně Popeláři. Nejprve se ve slušivé vestičce jako ředitel technických služeb objevil pan učitel Koudelka, při nástupu deváťáků (samozřejmě také ve vestičkách:-)) jste mohli s harmonikou vidět stejně ustrojeného pana učitele Vícha:-) a během své hry na varhany se do vestičky oblékl i pan učitel Pichl:-).

Dobrou náladu z posledního čísla ještě umocnilo společné sledování našeho videa Happy.

Děkuji za Mgr. Pichlovi, Mgr. Víchovi a samozřejmě i Mgr. Zachariášové za přípravu i skvělý průběh letošního Zlatého slavíka.

Mgr. Iva Přibylová | 17.04.2019 v 18:08