1. a 3. místo v krajském kole WocaBee šampionátu!

Naši žáci dosáhli dalšího úspěchu v celorepublikovém WocaBee šampionátu v učení slovíček v cizích jazycích. Poté, co tři třídy naší školy obsadily první tři postupová místa v okresním kole, následovalo od 6. do 10. 11. 2023 kolo krajské.

Skupina 1 z 9.A (deváté třídy jsou při výuce angličtiny rozděleny na dvě skupiny) dosáhla denního průměru 5 681 bodů na žáka a stala se tak s velkým náskokem nejlepší třídou Královéhradeckého kraje!

Dařilo se také třídě 8.A, která s denním průměrem 2 528 bodů obsadila třetí místo!

V krajském kole naši školu a náš okres reprezentovala také skupina 1 z 9.B. Ta obsadila s 1 102 body v konkurenci patnácti tříd 6. místo.

Od 21. 11. do 23. 11. nás bude 9.A a 8.A reprezentovat v celorepublikovém finále! V tom se bude hrát o celkem 150 000 Kč na modernizaci školy a další ceny.

Žáci se v aplikaci WocaBee učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem. V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kritériem je počet bodů získaných procvičováním slovíček. Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí. Aplikace navíc pracuje s každým individuálně za pomoci umělé inteligence a žáci si ji mohou spustit na mobilu, tabletu či počítači.

Gratulujeme a budeme vám držet palce ve finále!

Mgr. Michal Přibyl | 14.11.2023 v 14:34