Zahájení školního roku

Dne 1. září 2014 začal nový školní rok.

Slavnostní zahájení školního roku proběhlo za přítomnosti starosty města v aule školy. Přivítali jsme všechny nové žáky, ale největší pozornost patřila těm nejmladším - našim prvňáčkům. Ti hned v aule obdrželi malou kytičku od vedení školy a dárek od pana starosty. Další drobnosti na ně čekaly ve třídě.

Ve školním roce 2014 - 2015 budeme mít ve dvanácti třídách - pěti na prvním stupni a v sedmi na druhém stupni, 240 žáků.

Až budeme mít kompletní nabídku všech zájmových útvarů, obdrží žáci informace o plánovaných akcích a o zájmových kroužcích.

Nově je možné odhlašovat obědy i elektronicky, a to na stránách školy v sekci Školní jídelna, jídelníček. Potřebný číselný údaj předá vedoucí školní jídelny, která vám zodpoví i případné dotazy (tel. číslo 494 381 611).

Mgr. Iva Přibylová | 01.09.2014 v 18:00