• Memento 07.02.2019 od 12:00
    Kino, Borohrádek

« Předchozí měsíc únor 2019 Další měsíc »

Setkání zástupců žákovských parlamentů

V třebechovické základní škole se setkali zástupci žákovských parlamentů našeho regionu.

Dne 25. října 2017 se v Třebechovicích pod Orebem setkalo šest zástupců našeho žákovského parlamentu se svými kolegy z několika škol v regionu. Tématem pracovního jednání byla výměna zkušeností a na základě workshopu Mgr. Hazlbauera i čerpání námětů pro další činnost. A jak hodnotí toto setkání účastníci?

Karolína Rábová, 6.A

Bylo tam hodně legrace a bylo to super. Bavily mě hry a otázky. Také jsme se seznámili s novými kamarády.

Anna Haladová, 9.A

Dle mého názoru bylo toto setkání pro náš parlament opravdu přínosné. Jsme namotivováni k většímu rozvoji a významu žákovského parlamentu a k výraznějším výsledkům jeho práce. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit této akce, byla velice zajímavá, zábavná a rozhodně byla velkou inspirací do budoucna.

Tomáš Fuchsa, 9.B

Setkání se mi moc líbilo. Dozvěděli jsme se hodně nových a užitečných informací o správném fungování školního parlamentu,  které můžeme uplatnit v dalších schůzkách našeho týmu.

Zuzana Loufková, 9.A

Ve středu 25. října jsem se zúčastnila setkání školních parlamentů v Třebechovicích pod Orebem, kde bylo mnoho poučných a zajímavých příspěvků od jiných škol a pořadatelů. Toto setkání se mi velmi líbilo, protože jsem se dozvěděla mnoho nových poznatků o tom, jak by měl fungovat školní parlament. Také mě bavilo spolupracovat s jinými zástupci parlamentů  a společně s nimi vytvářet různé projekty.

Jiří Bahník, 8.A

Na setkání se mi líbilo, že jsem se seznámil s jinými parlamenty.Taky jsem se dozvěděl, jak parlament zlepšit. Líbilo se mi to  celé.

Mgr. Iva Přibylová | 31.10.2017 v 17:57