Prestižní jazyková cena pro naši školu

ETwinningový projekt Flat Stanley around Europe získal další významné ocenění.

Projekt Flat Stanley around Europe, na kterém pracovali žáci předloňské páté třídy, určitě nemusíme znovu popisovat. Získal již národní certifikát kvality, evropský certifikát kvality a 1. národní cenu eTwinning. Dne 22. 9. 2015 na konferenci Kreativně k jazykové výuce konané v Praze převzal za tento projekt Mgr. Přibyl Evropskou jazykovou cenu Label. Cílem udílení této ceny je podpořit nové a výjimečné aktivity v oblasti jazykového vzdělávání, propagovat je mezi odbornou veřejností a inspirovat ostatní k zavádění takových aktivit do jazykové výuky.

Náš projekt nejprve postoupil do druhého kola, které se uskutečnilo v červnu 2015 v Praze, kde byl projekt představen odborné porotě. Ocenění nakonec získalo sedm projektů.

Po slavnostním vyhlášení vítězů autoři projektů prezentovali své aktivity na workshopech.

Součástí ceny je i finanční odměna od MŠMT, a to ve výši 200 000 Kč, která je určena na podporu jazykové výchovy.

Děkuji Mgr. Přibylovi, Mgr. Bartošové a žákům za výbornou práci.

Mgr. Iva Přibylová | 23.09.2015 v 19:31