Pozdrav z Borohrádku do Kalifornie

Žáci ZŠ TGM v Borohrádku poslali video-pozdrav krajanům (žáci ve věkové skupině 7-11 let) do Czech School of California. Obsahová náplň videa byla zaměřena na téma: „Co se nám vybaví, když se řekne USA.“ Dále žáci ZŠ TGM v Borohrádku napsali společný dopis, v němž sdělují své zkušenosti s natáčením videa a jaké předměty je nejvíce baví.

V tuto chvíli čekáme na odpověď našich přátel z Kalifornie (Czech School of California); již o našem projektu informovali na facebooku a ve školním zpravodaji.

Czech School of California patří k pěti školám na světě, která vyučuje dle Rámcových vzdělávacích programů Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a má právo vydávat česká vysvědčení absolventům školy. Pevně věříme, že vzájemná komunikace mezi ZŠ TGM v Borohrádku a Czech School of California bude probíhat i ve školním roce 2015-2016.

Mgr. Jan Mareček

Pokud se video nezobrazuje správně, klikněte sem.

Mgr. Michal Přibyl | 21.06.2015 v 18:35