Ohlédnutí za V. sportovními hrami seniorů Královéhradeckého kraje

Dne 14. září 2017 se v Borohrádku uskutečnily V. sportovní hry seniorů.

Již podruhé Borohrádek za finanční podpory Královéhradeckého kraje a za pomoci místních organizací uspořádal pro seniory celého našeho kraje sportovní hry. Senioři soutěžili ve čtrnácti disciplínách a ukázali, že aktivní může být člověk i ve zralém věku. Není nejdůležitější, kdo si odvezl poháry či medaile, obdiv a uznání si zaslouží všichni.

S organizací této celokrajské akce pomáhala samozřejmě i naše škola. Ještě jednou děkuji všem zaměstnancům za jejich podíl na úspěšném průběhu her. Pomáhali naprosto všichni - ať už jako rozhodčí, pomocní rozhodčí, jako ti, co zajišťovali občerstvení, působili jako spojky či kuchařky, uklízečky, páni školníci.

Rovněž děkuji žákům, kteří trávili ředitelské volno se seniory na sportovištích. Poděkování si zaslouží:

9.A - Natálie Čejková, Denisa Litenová, Zuzana Loufková, Elen Semrádová, Marek Liška, Petr Šrámek

9.B - Tomáš Fuchsa, Daniel Kopsa, David Moravec, Lukáš Sazima, Eliška Dudová, Adéla Chudobová, Kristýna Štrasmajerová

8.A - Jiří Bahník, Tomáš Grulich, Svatopluk Hebr, Filip Polášek, Radek Vlašič, Luboš Zaňka, Nicol Morávková, Vendula Kupsová, Anna Viktorínová

8.B - Barbora Faltová, Dominika Lorencová, Sára Mahutová, Eliška Zahajská

7.B - Adam Uhnavý

7.A - Adéla Kroulíková, Adriana Mášová, Veronika Michajlowa, Kristýna Svobodová, Denisa Váleková, Aneta Vejrová, Sára Vondráčková

6.A - Natálie Janečková, Marie Loufková, Zdena Peremská,

6.B - Natálie Morávková, Karolína Vojnarová

4. tř. - Kateřina Čonková, Pavla Chudobová, Zuzana Janečková, Tereza Ouhrabková, Michala Tel´vaková

3.A - Tomáš Hemelík, Vojtěch Hemelík

3.B - Miloň Vojnar