« Předchozí měsíc únor 2018 Další měsíc »

Konečné informace před lyžařským kurzem

Milí rodiče,
těmito posledními informacemi před lyžařským kurzem bych rád upřesnil některé věci týkající se kurzu a připomněl, na co nezapomenout.

Dopředu jsem avizoval, že v případě zájmu bude nabídnuta i výuka jízdy na snowboardu. Pro nedostatek zájemců (pouze 4 žáci) se výuka konat nebude.

Kapesné – není třeba vašim dětem dávat zbytečně vysoké kapesné, protože jediný výlet, a tedy možnost utrácet, bude na výletu do Hornického muzea (viz http://www.hornicke-muzeum.eu/cs/), kde je vstupné pro děti asi 70 Kč. Jinak jídlo i pití bude v dostatečné míře zajištěno na penzionu.

NEZAPOMENOUT!

Pokud jste si ještě neprohlédli propozice lyžařského kurzu, které jsou v podobě dokumentu k dispozici na stránkách školy (v záložce „Aktuality“ – Informace o lyžařském kurzu z 24. 1. 2018), učiňte tak prosím před odjezdem na kurz. Na konci tohoto dokumentu najdete potřebné přílohy k vytisknutí a vyplnění. Jedná se o „OBEZNÁMENÍ ŽÁKŮ A RODIČŮ O PRAVIDLECH CHOVÁNÍ BĚHEM KURZU“ a „POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI (nesmí být starší dvou dní)“. Dále musí každý účastník mít „Seřízení bezpečnostního vázání lyží potvrzením servisu, popř. čestné prohlášení zákonných zástupců“. Posledním potvrzením je papírek, který obdržely vaše děti minulý týden ve škole, a někteří ho stále ještě neodevzdali. Pokud ho nemáte, bude k dispozici u autobusu.

Poslední věc, kterou je třeba nezapomenout, je kartička pojišťovny vašeho dítěte a peníze na skipas – 1500,- (pokud u některých bude přebytek, bude vrácen), které si vyberu u autobusu.

Mgr. Tomáš Hurdálek

Mgr. Michal Přibyl | 06.03.2018 v 09:01