• Memento 07.02.2019 od 12:00
    Kino, Borohrádek

« Předchozí měsíc únor 2019 Další měsíc »

Informace o příměstském táboru

Níže přikládáme aktuální informace pro rodiče žáků, kteří odevzdali předběžnou přihlášku na příměstský tábor.

Vážení rodiče,

děkujeme za Váš zájem o příměstský tábor a předáváme Vám další informace.

Jsme rádi, že všichni žáci, kteří včas odevzdali přihlášku, se mohou tábora zúčastnit. Pokud došlo ke změně a o účast Vašeho dítěte na táboře již nemáte zájem, neprodleně nás prosím informujte, aby místo mohlo být uvolněno náhradníkům přihlášeným dodatečně.

Pracujeme na tom, aby program tábora byl co nejzajímavější, a navazujeme spolupráci s dobrovolníky ze zahraničí.

Vzhledem k evropské dotaci, díky které rodiče hradí pouze výdaje za obědy a výlet, je třeba do konce dubna vyplnit formulář (ke stažení na konci tohoto článku, rovněž je možné si formulář vyzvednout ve škole) a odevzdat jej ve škole do konce dubna. Jedná se o potvrzení rodičů o vazbě na trh práce. Děkujeme za pochopení.

Na základě připravovaného programu je částka k úhradě stanovena na 600 Kč. Jak již bylo avizováno, tato částka musí být uhrazena do konce dubna 2018 na účet 5219205329/0800, variabilní symbol 2018071. Do poznámky pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení Vašeho dítěte.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat (Iva Přibylová pribylova.zsboro@seznam.cz, 731 500 498, Michal Přibyl pribyl.zsboro@seznam.cz, 776 677 607).

Formuláře ke stažení

Vyberte si prosím formulář odpovídající Vašemu postavení na trhu práce.

Formulář vyplňují oba rodiče nebo osoby žijící ve společné domácnosti. Je-li dítě ve střídavé péči, formulář musí vyplnit oba rodiče. Jsou-li rodiče rozvedení a dítě není ve střídavé péči, formulář vyplňuje pouze ten rodič, se kterým dítě žije.

Podpořenou osobou není dítě, ale rodič.

Kolonku „Monitorovací období, pro které se potvrzení vydává“ prosím nevyplňujte.

Formulář pro OSVČ – vyplní rodič, který je OSVČ, tedy vykonává podnikatelskou činnost. Je nutné vyplnit pouze tyto údaje: Jméno podpořené osoby, Datum narození podpořené osoby, V … dne … Zároveň je nutné doložit výpis z ČSSZ či obdobný výpis.

Formulář Potvrzení o pracovněprávním vztahu - vyplní rodič, který má uzavřen pracovněprávní nebo obdobný vztah nebo služební poměr - tedy má pracovní smlouvu, dohodu o pracovní činnosti, dohodu o provedení práce, v případě obdobného vztahu např. smlouvu o výkonu funkce anebo rozhodnutí o přijetí do služebního poměru. Tento formulář vyplňuje i rodič na mateřské/rodičovské dovolené, který je stále v zaměstnaneckém poměru (tedy „má se po ukončení mateřské/rodičovské dovolené kam vrátit“). Protože pracovní poměr stále trvá, zaměstnavatel by měl potvrzení vystavit.

Formulář Potvrzení o vedení v evidenci úřadu práce - vyplní rodič, který je veden v evidenci uchazečů o zaměstnání.

Formulář Potvrzení o studiu či účasti na rekvalifikaci - vyplní rodič, který je v procesu vzdělávání či odborné přípravy nebo získává kvalifikaci v akreditovaném rekvalifikačním kurzu.

Mgr. Michal Přibyl | 06.04.2018 v 16:30