Chceme opět pomoci

Poslední školní den

Poslední školní den byl ve znamení důsledků noční bouřky - byli jsme bez elektřiny, později také bez vody a museli jsme se obejít i bez oběda ve školní jídelně.

Možná i toto ovlivnilo výslednou částku sbírky, kterou chceme podpořit jednu ze škol v jihomoravském regionu zpustošeném tornádem.

S myšlenkou uspořádat takovouto sbírku přišla Mája Bartáková z druhé třídy. V předchozích dnech obešla jednotlivé třídy a vyzvala další žáky a zaměstnance školy k příspěvku. Sbírka se uskutečnila dnes a výsledná částka nás všechny velmi mile překvapila.

Celkem bylo vybráno 16 216 Kč!!!

Příspěvek zašleme na transparentní účet obce Hrušky s poznámkou, že je částka určena pro místní tornádem poničenou školu.

Dnes odpoledne jsem hovořila s kolegyní ředitelkou této školy a vyřizuji velké poděkování:-)

Mgr. Iva Přibylová | 30.06.2021 v 16:45