ČEZ venkovní učebna

Venkovní učebna bude!

Naše žádost v grantovém řízení Podpora regionů, které vyhlašuje Nadace ČEZ, byla podpořena! Na stavbu venkovní učebny (projekt bývalého žáka Ing. D. Faltuse) získáváme 200 000 Kč!

Myšlenka výstavby venkovní učebny pochází od žákovského parlamentu, se kterým jsme řešili využití získaných financí ze soutěží a ze sběru papíru. Nadační příspěvek použijeme na stavební práce.

Venkovní učebna je hlavně určena žákům k výuce, bude ale využívána i pro volnočasové aktivity žáků a pro občany Borohrádku a okolí. Budeme zde pořádat sportovní akce, přednášky, projekce videí školní televize, filmové festivaly, divadelní představení, hudební vystoupení či programy pro mateřskou školu. Můžeme se těšit na nové akce v netradičním prostředí.

Mgr. Iva Přibylová | 24.10.2014 v 14:13