Certifikát kvality pro Crossing borders via videos

Projekt Crossing borders via videos oceněn Certifikátem kvality.

Projektu Crossing borders via videos, jehož autorem a koordinátorem je ZŠ TGM Borohrádek a který vznikl v rámci projektu Školní televize jako nástroj rozvoje klíčových kompetencí,  byl udělen Certifikát kvality.

Hodnocení koordinovalo Národní podpůrné středisko, které k tomuto účelu sestavilo komisi hodnotitelů složenou z odborníků působících ve vzdělávání. Certifikát kvality umožňuje vytipovat projekty, které mohou ostatním učitelům sloužit jako vzor.

Udělení Certifikátu kvality představuje konkrétní ocenění skvělé práce školy a učitelů na eTwinningových aktivitách. Pro studenty je takové ocenění motivací do další práce a pro školu jako celek pak veřejným uznáním, že usiluje o vysokou kvalitu a otevřenost na poli evropské spolupráce.

Zdroj: eTwinning.cz, eTwinning.net

Výsledky udělování Certifikátů kvality