Běželi jsme pro Adama

Dne 25. června 2019 se uskutečnila charitativní akce - Běh pro Adama.

Letošní charitativní běh byl věnován Adamu Peškovi, mladému hendikepovanému sportovci, jehož snem je kvalifikovat se na paralympiádu do Tokia v roce 2020.

Akce se za účasti paní Ivy Peškové, Adamovy matky, a běžecké účasti starosty města Mgr. Martina Moravce konala v horkém letním dopoledni u písníku na Zámlýní. Vedle žáků a zaměstnanců naší školy běželi i žáci a pedagogové z CZŠ Borohrádek.

Žáci předem obdrželi sponzorské listy, na kterých jim sponzoři - rodiče, příbuzní, učitelé či podnikatelé přislíbili určitou finanční částku za uběhnuté kolečko, a následně slíbenou finanční částku přinesou do školy. Veřejnost mohla přispět charitativním startovným a stále je možné přispívat na Adamův transparentní účet. O výši vyběhané finanční podpory budeme rádi informovat.

Děkujeme běžcům za neuvěřitelné výkony a paní Peškové za výuku boccii:-), dárek (už je vyvěšen na chodbě u ředitelny:-) a milá slova.

Informace budeme doplňovat, rovněž připravujeme reportáž.

Mgr. Iva Přibylová | 25.06.2019 v 14:59